Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Cymbark - Oferty sprzedaży nieruchomości

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Dom z garażem Cymbark

Cymbark,kujawsko-pomorskie

505 000 zł108 m² 4 675,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 127 m²

Dom w stanie surowym zamkniętym - Cymbark k. Wąbrzeźna Powierzchnia domu: 108 m | Powierzchnia budynków gospodarczych: 210 m Powierzchnia działki: 1127 m Opis nieruchomości Na.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

50 000 zł41,50 m² 1 204,82 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokal mieszkalny nr 3 o pow. 41,50 m2 jest usytuowany na I kondygnacji nadziemnej przedmiotowego budynku (parter) i składa się z dwóch pokoi (o pow. użytkowej 8,30 m2, 6,30 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł3 782 m² 134,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Gać 36 - mamy zaszczyt zaprezentować Państwu działkę budowlaną o pow. 3782m2. Działka jest zabudowana domem w stanie do kapitalnego remontu lub wyburzenia. Informacje o działkach: -.

Szczegóły ogłoszenia

969 000 zł278,63 m² 3 477,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 800 m²

Bezpieczny zakup z nord Nieruchomości: 0% prowizji od Kupującego czy ukrytych kosztów Skuteczna i bezpłatna pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego Stosujemy procedurę aml W ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

127 000 zł42 m² 3 023,81 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Mieszkanie na sprzedaż w miejscowości Wąbrzeźno o pow. 42 m2, położone na 1 piętrze, składające się z: - kuchni, - salonu, - sypialnii, - łazienki z wanną i prysznicem.

Szczegóły ogłoszenia

104 999 zł600 m² 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka rod z murowanym domkiem i pełnym zapleczem - gotowa do wypoczynku! Lokalizacja: rod "hydrogeowiert", ul. Droga Kurpiowska | Powierzchnia: 600 m Marzysz o własnym,.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł39,33 m² 9 382,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska posiada na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie deweloperskie na osiedlu Przystań Lotnisko - idealna propozycja dla osób ceniących komfort, prywatność oraz realny.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Grabowiec

Grabowiec(Cymbark + 24 km)

200 000 zł4 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane W lesie | wz | media | blisko grudziądza tylko W naszym biurze Szukasz działki budowlanej w otoczeniu natury, z szybkim dojazdem do miasta? To oferta, która realnie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Gruta

Gruta(Cymbark + 20 km)

829 000 zł151,10 m² 5 486,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 140 m²

Elegancki projekt domu wyróżniający się prostą bryłą oraz energooszczędnymi rozwiązaniami architektonicznymi! Na sprzedaż piękny nowoczesny dom parterowy o powierzchni użytkowej 151,10 m2.

Szczegóły ogłoszenia

27 280 €1 240 m² 22 €/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Grudziądz Owczarki ul. Morelowa - mamy zaszczyt zaprezentować Państwu do sprzedaży 2 działki budowlane o pow. 1240m2 i 1376m2. W planie zagospodarowania przestrzennego przeznaczone pod.

Szczegóły ogłoszenia

89 500 zł1 443 m² 62,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro Nieruchomości banaś posiada w swojej ofercie na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1443 m2 ,położoną w miejscowości Robakowo ,gmina Stolno. Dla działki zostały wydane.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Cymbark

Cymbark,kujawsko-pomorskie

400 000 zł100 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:850 m²

dom parterowy, podpiwniczony, wolno stojący,ocieplony, na podłogach parkiet. Okna ciepłe rolety zewnętrzne, ocieplane z zabezpieczeniem, balkony, tarasy, schody wyłożone płytkami. Działka ładnie.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij